Skip to content
Black_Background_logo

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Black_Background_logo
Menu

Návrh kontajnerov

Navrhovanie kontajnerovej budovy je komplexný proces, ktorý možno stručne definovať ako riešenie problémov, ktoré zákazník prezentuje v najlepšej funkčnej forme.

Potreby každého klienta sú odlišné, ale tím Mobilboxu organizuje štruktúru práce podľa schémy vyvinutého v priebehu rokov.

  • Príprava funkčného náčrtu kontajnerového zariadenia
  • Vyladenie danej ponuky spolu so zákazníkom
  • Podpísanie zmluvy o kúpe alebo prenájme kontajnerov
  • Dodávka a montáž modulárnej budovy

Budovanie inteligentnej kancelárie s kontajnerovými modulmi je výzvou. Znie to neuveriteľne? Tím Mobilbox už roky plní takéto inovatívne úlohy po celom svete.

Vďaka mobilným riešeniam Mobilbox vytvára kancelárske priestory v krátkom čase v reakcii na individuálne potreby svojich zákazníkov. Vďaka kompatibilite jednotlivých kontajnerov a systému mobilných panelov – vymeniteľných stieny v kontajneroch – je konštrukcia, predĺženie alebo výmena predtým usporiadaného interiéru jednoduchá a rýchla. Mobilita a kompatibilita modulárnych riešení umožňuje presunúť celú budovu na nové miesto v prípade potreby. Konštrukcia kontajnerov je mimoriadne všestranná a dokonca bezkonkurenčná, pokiaľ ide o čas začatia používania budov alebo dostupnosť týchto miestností pre zamestnancov alebo zákazníkov od okamihu, kedy táto myšlienka nastane až do jej implementácie.

kontenery-mobilbox-11
projketowanie-kontenerow-mobilbox-1080

Realizácie

NAPÍŠTE NÁM

Ak máte záujem o ceny kontajnerov a príslušenstva, vyplňte tento formulár